Okey Game Term

Okey Game Term

Okeyallin Hizmet Koşulları

Okeyallin'in misyonu, dünyayı oyunlar aracılığıyla bir araya getirmektir. Dünya genelinde insanlara eğlenceli, sosyal eğlence deneyimleri sunuyoruz.

Okeyallin'in Hizmetlerini kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını okuyun. Bu Hizmet Koşulları, Hizmetlerimizi (aşağıda açıklandığı şekliyle) kullandığınızda geçerli olan koşulları ve şartları belirler. Hizmetlerimizi kullandığınızda, bu koşul ve şartlara bağlı olduğunuzu kabul edersiniz. Tüm koşul ve şartlara uymuyorsanız, Hizmetlerimizi kullanmamalısınız. Bu Hizmet Koşulları dışında, ayrıca bir Gizlilik Politikası yayınlıyoruz. Kişisel bilgilerinizin Okeyallin tarafından nasıl işlenebileceğini anlamak için bunu okumanızı öneririz.

Bu Hizmet Koşullarında "Okeyallin", "biz", "bizim" veya "bize" Okeyallin Inc. ve Okeyallin Entitelerini ifade eder. Okeyallin Inc., 1200 Park Place San Mateo, CA 94403 adresinde bulunur. Tüm durumlarda, "Okeyallin", "biz", "bizim" veya "bize" acenteleri, danışmanları, çalışanları, memurları ve yöneticileri dahil eder.

1. TANIMLAR

"Hesap", Hizmetlere eriştiğinizde oluşturduğunuz hesabı ifade eder.

"Topluluk Kuralları", Hizmetlerimiz ve diğer oyuncularla etkileşiminizi düzenleyen davranış kurallarını ifade eder ve burada bulunabilir.

"Özellik Koşulları", platformlar ve API'lar, mobil cihazlar için uygulamalar, forumlar, yarışmalar, abonelikler veya sadakat programları gibi belirli hizmetlerle ilgili diğer kuralları ifade eder. Bu kurallar, belirli hizmetlerin kullanımınız için geçerlidir ve bu Koşulların bir parçası olduklarını belirtir.

"Teklifler", Okeyallin'in zaman zaman belirli uygun oyunculara sunabileceği özel programları, gezileri ve özel hediyeleri ifade eder.

"Hizmetler", oyunlarımız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, içeriklerimiz, Okeyallin.com ve/veya Okeyallin tarafından işletilen diğer alanlar veya web siteleri anlamına gelir.

"Hizmet Koşulları" veya "Koşullar", bu hizmet koşullarını ifade eder.

"Kullanıcı İçeriği", Hizmetler üzerinden yüklediğiniz, ilettiğiniz, oluşturduğunuz veya ürettiğiniz tüm verileri ifade eder. Bu, profil resminiz, oyun içi metin veya video sohbetiniz ve sizin tarafınızdan oluşturulan oyun içi sanat veya diğer içerikleri içerir.

"Sanal Öğeler", (a) Hizmetlerde kullanılan sanal para birimini, sanal jetonları, nakit, puanları veya noktaları ve (b) sanal oyun içi öğeleri ifade eder.

"Okeyallin Entiteleri", Okeyallin'in iştirakleri, ortak girişimleri ve Okeyallin tarafından kontrol edilen diğer kurumsal varlıkları ile bunların acenteleri, danışHere's the continuation of the translated Terms of Service content in Turkish:

2. BU KOŞULLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ

Bu Koşulların, Topluluk Kurallarının veya Özellik Koşullarının herhangi bir bölümünü değiştirmek, düzenlemek, eklemek veya kaldırmak hakkını saklı tutarız. Değiştirilmiş Koşulların, Topluluk Kurallarının veya Özellik Koşullarının sitemizde veya Hizmetlerimiz içinde (örneğin, oyun içi bildirimler aracılığıyla) yayınlanması suretiyle veya ek bir bildirim (örneğin, e-posta mesajı veya Hizmetler içindeki mesajlaşma) sağlanarak ek bildirimde bulunabiliriz. Aksi belirtilmedikçe, değişiklikler yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Yeni sürümlere ilişkin Koşullar, Topluluk Kuralları ve Özellik Koşulları ve diğer politika, kurallar veya yönergeler, www.Okeyallin.com adresinden veya Hizmetler içinden erişilebilir olacaktır. Değişiklikler yayınlandıktan sonra Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, değişikliklerin Hizmetlerinize devam eden kullanımınıza uygulandığını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Koşulların, Topluluk Kurallarının veya Özellik Koşullarının değiştirilmesi için, hem sizin hem de Okeyallin'in yazılı bir değişiklik anlaşması imzalaması gerekmektedir.

Okeyallin ile bir anlaşmazlığınız varsa, Okeyallin'in anlaşmazlık bildirimini aldığı tarihte yürürlükte olan Koşullar, Topluluk Kuralları ve Özellik Koşulları ilgili anlaşmazlığa uygulanacaktır.

Koşulların, diğer Okeyallin koşulları veya politikalarıyla çelişen hükümleri veya bilgileri varsa, bu Koşullar geçerli olacaktır.

3. HESAP BİLGİLERİ VE GÜVENLİĞİ

Hizmetlerimizi kullanmak için size bir Hesap oluşturmanızı ve bir şifre seçmenizi veya belirli kişisel bilgileri (adınız, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz ve bazı durumlarda ödeme bilgisi gibi) bize sağlamanızı isteyebiliriz.

Hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. Hesap ayrıntılarınızı başkalarıyla paylaşmayın veya başkalarının Hesabınıza erişmesine veya Hesabınızı kullanmasına izin vermeyin. Hesabınız aracılığıyla gerçekleştirilen tüm işlemleri, sizin tarafınızdan gerçekleştirilmiş olarak kabul edeceğiz. Bu nedenle, Hesabınızı kullanarak yetkilendirilmemiş olsa bile sizin tarafınızdan yapılan tüm işlemlerden, örneğin herhangi bir ödeme aracılığıyla yapılan satın almalar dahil, doğan kayıplardan siz sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz ve Hizmetlerin başka bir kullanıcısı veya bizi etkileyen kayıplardan dolayı sorumlu tutulabileceğinizi anlarsınız.

Hesabınızın veya Hesap şifrenizin gerçek veya şüpheli bir kaybını, hırsızlığı, sahtekarlığı veya yetkisiz kullanımını fark ederseniz, derhal bize bildirin.

4. HİZMETLERİMİZİ KULLANMAK

Hizmetlerimizi Kimler Kullanabilir: Hizmetlerimizi kullanmaya başlamanızdan çok mutluyuz, ancak Hizmetlerimizi kullanabilecek bazı sınırlamalar bulunmaktadır.

Hizmetlerimizi kullanamazsınız eğer:

  • Okeyallin ile bağlayıcı bir sözleşme yapamıyorsanız.
  • "Çocuk" olarak kabul edilen biriyseniz, bu da (a) 13 yaşın altında veya daha büyükse, (b) 13 ila 18 yaş arasında ancak geçerli veri gizliliği yasalarına göre kişisel bilgilerinizin işlenmesine rıza verebileceğiniz yaşın altında olmanız anlamına gelir, elbette geçerli veri gizliliği yasalarına izin verilen durumlarla sınırlı olarak Okeyallin Hizmetinin özel olarak çocuklar için sunulduğu bir sürüm varsa.
  • ABD'den ürünler, hizmetler veya yazılım dahil olmak üzere almanıza izin verilmiyorsa, örneğin ABD tarafından ambargoya alınmış bir ülkede bulunuyorsanız veya ABD Hazine Bakanlığı'nın Özel Olarak Belirlenmiş Kişiler Listesi'nde yer alıyorsanız.
  • Mahkum olmuş bir cinsel suçluysanız.
  • Daha önce herhangi bir Okeyallin oyununu oynamak veya Okeyallin Hizmetini kullanmak konusunda yasaklanmışsanız, ancak Okeyallin bu yasağı kendi takdirine bağlı olarak kaldırırsa.

18 yaşın altındaysanız veya bulunduğunuz yerde reşit olma yaşının altındaysanız, yasal vasinizin bu Şartları incelediğini ve kabul ettiğini temsil edersiniz.

Ek Önemli Kurallar ve Şartlar:

Hizmetlerimizi kullanıyorsanız, Okeyallin Topluluk Kurallarına ve geçerli olan diğer Özellik Şartlarına uymalısınız. Bu ek kurallar ve şartlar, bu Şartlara ek olarak geçerlidir ve önemlidir. Lütfen bunları okuyun. Hizmetlere Facebook gibi bir sosyal ağ üzerinden erişiyorsanız veya Apple veya Google gibi başka bir platformdan Hizmetleri indiriyorsanız, üçüncü tarafın hizmet kullanımı şartlarına da uymalısınız.

Hizmetlerimize Erişim:

Oyunlarımıza erişmek, oynamak veya bizimle bir hesap oluşturmak için Facebook gibi bir sosyal ağda hesaba sahip olmanız ve mobil Hizmetlerimizi kullanıyorsanız mobil uygulamalarınızı sağlayan şirkette bir hesaba sahip olmanız gerekebilir, örneğin Apple iTunes hesabı gibi. Hizmetleri almak ve Okeyallin oyunlarını oynamak için zaman zaman üçüncü taraf yazılımını güncellemeniz gerekebilir.

Biz oyunları ve diğer Hizmetleri sağlarız. Siz ekipmanı (bilgisayar, telefon, tablet vb.) sağlarsınız ve internete ve uygulama mağazalarına bağlanmak için herhangi bir ücreti ve Hizmetleri indirmek ve kullanmak için veri veya hücresel kullanım için ödemeyi yaparsınız.

Hizmet Değişiklikleri ve Sınırlamaları:

Hizmetlerimiz gelişiyor ve Hizmetlerle ilgili güncellemeleri, Şartları, Topluluk Kurallarını, Özellik Kurallarını, Okeyallin Gizlilik Politikasını veya diğer politikaları kabul etmenizi veya onaylamanızı gerektirebiliriz. Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmek için oyunu veya yazılımınızı güncellemeniz gerekebilir. Bu güncellemeleri zaman zaman sizin haberiniz olmadan, uzaktan gerçekleştirebiliriz, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda bulunan Okeyallin yazılımını da içerebilir.

<Okeyallin, Hizmetleri veya belirli bir oyunu veya Hizmetin bir bölümünü herhangi bir zamanda kalıcı olarak veya geçici olarak sunmayı durdurma hakkını saklı tutar, bu durumda Hizmetleri veya herhangi bir bölümünü kullanma hakkınız otomatik olarak sona erer veya askıya alınır. Bu durumda, uygulanabilir yasa aksi bir şey gerektirmediği sürece, Okeyallin, Hizmetin veya önceden kazanılan veya satın alınan Sanal Öğelerin sona eren Hizmet unsurlarıyla ilgili olarak size geri ödeme, avantaj veya diğer tazminat sağlama yükümlülüğü altında değildir.>

Okeyallin, kendi takdirine bağlı olarak, hesapları sınırlayabilir, askıya alabilir, sona erdirebilir, değiştirebilir veya silebilir; oyunlarımıza ve sitelerimize, içeriklerine, hizmetlerine ve araçlarına erişimi yasaklayabilir veya barındırılan içeriği geciktirebilir veya kaldırabilir ve Okeyallin, herhangi bir kayıp veya sonuçlar için size tazminat sağlama yükümlülüğü altında olmadan hareket edebilir.

Hesabınızı Silme:

Hizmetlerimizi kullanmayı bırakabilir ve hesabınızın silinmesini isteyebilirsiniz. Hesabınızın silinmesini istemek için Okeyallin'in Kişisel Veri Talep Portalını ziyaret edebilir veya Müşteri Desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulanabilir yasa aksi bir durum gerektirmediği sürece, hesabınızın silinmesini istediğinizde size geri ödeme, avantaj veya diğer tazminat sağlama yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

WPT Global'de gerçek para kazanabilir misiniz?

Evet, WPT Global'de gerçek para kazanabilirsiniz. WPT Global aynı zamanda çok sayıda heyecan verici canlı turnuvada koltuk kazanma şansı da sunuyor.

WPT Global'de gerçek para kazanabilir misiniz?

Evet, WPT Global'de gerçek para kazanabilirsiniz. WPT Global aynı zamanda çok sayıda heyecan verici canlı turnuvada koltuk kazanma şansı da sunuyor.